MOTORY - PREVODOVKY

a ich komponenty

ZABEZPEČENIE VOZIDLA

  • ALARM
  • Previous
  • Ďalší

ALARMY / IMOBILIZÉRY

AUTOalarmy

Autoalarmy sú aktívne zabezpečovacie zariadenia. Ich úlohou je monitorovať stav vozidla (dvere, kufor, kapotu a s doplnkovými snímačmi aj rozbitie okna, narušenie interiéru alebo zdvihnutie vozidla) a informovať o narušení jeho majiteľa. Pri poplachu riadiaca jednotka autoalarmu spustí sirénu a smerové svetlá, vo vyšších triedach pošle informáciu priamo na pager alebo na mobil. Autoalarm sa dá ovládať originálnym diaľkovým ovládačom od vozidla (CAN BUS) alebo doplnkovým diaľkovým ovládaním s plávajúcim kódom.

Vykonávame predaj a montáž týchto typov autoalarmov:

  • GSM Autoalarmy
  • GPS
  • dvojcestné Autoalarmy s LCD pagerom
  • Autoalarmy k originálnym diaľkovým ovládačom
  • jednocestné Autoalarmy s diaľkovým ovládaním

 

MOTOalarmy

Značkový motoalarm určený pre motocykle, snežné a vodné skútre s 12V napájacím napätím. Pomocou náklonového snímača a poplachového vstupu sleduje stav motocykla. Po ich narušení systém hlási poplach optickou (smerové svetlá) a zvukovou (siréna) signalizáciou. Pri zapnutí motoalarmu sa aktivuje imobilizér, ktorý prerušuje štartovací okruh a tým zabraňuje neoprávnenému naštartovaniu motocykla. Motoalarm je ovládaný pomocou diaľkového ovládača.

 

IMOBILIZÉRY - TAJNÉ VYPÍNAČE

Imobilizéry sú elektronické zabezpečovacie zariadenia, ktorých úlohou je rozpájať dôležité eletrické okruhy vo vozidle (palivo, štartér, zapaľovanie..). Slúžia tak na zvýšenie ochrany vozidla proti naštartovaniu neoprávnenou osobou. Deaktivovanie imobilizéru sa vykonáva prepnutím skrytého tlačidla, priložením elektronického čipu k čítačke alebo najkomfortnejšie ovládanie pomocou bezkontaktného diaľkového ovládania.

 

 

 

Radi Vám poskytneme odbornú a diskrétnu montáž AUTOalarmov, imobilizérov - vypínačov.
Odborná montáž Vám zaručí ochranu pred zlodejmi.
Nechajte si odborne nainštalovať systém.

AUTOALARMY BRATISLAVA

 

 Cenník montáží AUTOalarmov je individuálny v závislosti od zložitosti a typu vozidla a alarmu, imobilizéru.
V prípade záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať telefonicky tel: 0915321212, e-mailom: info@stopcar.sk alebo na kontaktný formulár.

Prihlásenie